Kurallarımız

Dikkat! : CinselMobilSohbet.Com sunucusuna giriş yapan her kullanıcı alttaki kuralları kabul etmiş sayılır ve ihlal durumunda gerekli yaptırımlar uygulanmaktadır.
Gizlilik : Kullanıcılarımızın güvenliği ve sitemizde rahatça sohbet etmeleri bizim için çok önemlidir. Bu anlamda tüm görüşmeler kişiden kişiye yapılır. Bu kuralımızdan yola çıkarak sohbet esnasında (ad soyad, telefon numarası, skype, e-mail adresi) dağıtımı kesinlikle yasaktır.
Reşitlik (18+) : Sitemizden faydalanabilmeniz için 18+ yaşını doldurmuş olmanız şarttır. Bu şartı delen katılımcılar tespit halinde siteden kalıcı olarak uzaklaştırılmaktadır. Sitemiz yer sağlayacı konumunda olduğundan bu yasağa uymayanlar hakkında sorumluluk kabul etmemektedir.
T.C. Yasaları : T.C Yasalarınca suç sayılan tüm madde ve hükümler sitemiz içerisinde yasaktır. Bilişim suçlarınca tespit edilmesi gereken katılımcılarımızın olması halinde yönetim ekibimiz şahsın IP bilgilerini gerekli mercilere iletir.
Siyasi Propaganda : Sitemiz içerisinde kesinlikle siyasi mesajlar/sohbetler yasaktır. Hangi parti olursa olsun, bahsi geçen partiye yönelik eleştiri veya yüceltmeye yönelik hiçbir yazı,resim,ses kaydı paylaşılamaz. Bu konuda ısrarcı davrananlar hakkında bilişim şube ekipleri tarafından takip başlatılmaktadır.
Cinsiyet : Görüntü ve ses olarak cinsiyet yanıltmacası sistem içerisinde en belirgin yasaklarımız arasındadır. Giriş yaparken belirtmiş olduğunuz cinsiyetinizin dışında webcam karşısında (şapka, başörtü, gözlük) gibi yanıltıcı materyaller kullanılamaz.
Kullanıcılara ve yetkililere küfür veya hakaret içerikli cümleler kurmak,
Genel düzeni bozacak tarzda hareketler ve tehdit içerikli cümleler kurmak,
KESİNLİKLE YASAK OLUP, UYMAYAN KULLANICILAR SOHBET SUNUCUMUZDAN UZAKLAŞTIRILIRLAR.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin twistedsisters@outlook.com.tr

Cinsel Sohbet Sitesi
sohbet

Tavsiye bağlantılar :
Cinsel Sohbet - Cinsel Chat